İBH OKULU 2019 Kongresi 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul'da Polat Otel’de gerçekleşecektir.

Davet

Değerli Katılımcılar,

Gastroenteroloji Bilim Dalı alanında, İBH derneğini kurduğumuz 1996 yılından itibaren İBH’nın tanı ve tedavisinde en yeni ve doğru bilgileri yurt sathına yaymak konusunda önemli mesafe alındığı kanısındayız. Bu mesafeyi büyük oranda 8 yıllık bir geçmişi olan İBH Okulu ile başardık diye düşünüyoruz.

Bu perspektif ile konularında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımı ile uzman hekimlerimize İnflamatuvar Barsak Hastalıkları’ndaki son gelişmelerin aktarılacağı İBH OKULU 2019 Kongresi 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul'da Polat Otel’de gerçekleşecektir.


İBH Okulu bu yıl geçen sene ilkini uygulamaya koyduğumuz “Sıra dışı vakalar ile İBH” ve paralel “US Kursu” ile başlıyor ve aynı gün farklı bir ortamda akşam yemeği ile sonlanıyor.

Bu yıl vaka tartışmalarının daha çok yer aldığı hatta konuşmacıların vakalara daha çok yer verdiği bir toplantı formatını geçen seneye oranla daha da geliştirip uygulayalım diye düşündük. Ayrıca 2 uluslararası konuğumuzla da programa katkıda bulunalım istedik.

Gala yemeğimizi de, yine İstanbul profilini ve izleyebileceğimiz bir perspektifte tutalım istedik.

Sevgili katılımcılar İBH Okulu 2019’de sizleri tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
Saygılarımızla,

Prof. Dr. Aykut Ferhat Çelik 
Düzenleme Kurulu Başkanı